27. Chorvatské moře
signováno a datováno vpravo dole
Technika: olej na plátně, datace: 1926
Šířka: 78 cm, výška: 63 cm
Konec dražby: 26.11.2019 19:56 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč