27. Kvítí

rámováno v blondel rámu
Technika: olej na plátně
Šířka: 36 cm, výška: 20 cm, rámování: 49 x 33 cm

Konec dražby: 12.12.2022 20:17 SEČ

Zbývá: 12d 12h 24m 6s

Vyvolávací cena: 1 000 Kč