27. Kvítí
rámováno v blondel rámu
Technika: olej na plátně
Šířka: 36 cm, výška: 20 cm, rámování: 49 x 33 cm
Konec dražby: 12.12.2022 20:22 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč