27. Lekníny
signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na překližce
Šířka: 55 cm, výška: 46 cm, rámování: 58 x 66,5
Stav: poškozeno
Konec dražby: 13.05.2024 20:08 SELČ
Zbývá: 12d 9h 10m 51s
Vyvolávací cena: 1 500 Kč