27. Miniatura - Dítě

Signováno vpravo uprostřed, rámováno v původním rámu, zaskleno
Šířka: 7 cm, výška: 8,5 cm, rámování: 9 x 7,5 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 09.08.2021 20:31 SELČ

Zbývá: 4d 11h 26m 55s

Vyvolávací cena: 1 200 Kč