27. Odpočinek v zálivu
rámováno v blondelovém rámu
Technika: olej na plátně
Šířka: 61 cm, výška: 46 cm, rámování: 56 x 71 cm
Konec dražby: 11.07.2022 20:33 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 4 500 Kč