27. Plavení koní
rámováno v blondelovím rámu
Technika: olej na překližce
Šířka: 49,5 cm, výška: 18,5 cm, rámování: 31 x 62 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 05.04.2022 19:18 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč