27. Surealistická hlava

Technika: olej na plátně
Šířka: 30 cm, výška: 30 cm, rámování: 35 x 35 cm

Konec dražby: 04.03.2019 19:57

Zbývá: 14d 11h 2m 14s

Vyvolávací cena: 1 000 Kč