Surealistická hlava

signováno vpravo dole, na reversu štítek, vystaveno v prestižní galerii Husstege v Nizozemí
Technika: olej na plátně
Šířka: 30 cm, výška: 30 cm, rámování: 35 x 35 cm

Konec dražby: 04.03.2019 20:19

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 000 Kč