Tulipány
signováno a datováno vpravo dole
Technika: olej na kartonu, datace: 1940
Šířka: 35 cm, výška: 51 cm, rámování: 63 x 46,5 cm
Konec dražby: 26.09.2023 20:43 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč