27. Vesnička v horách
Signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 75 cm, výška: 60 cm, rámování: 73 x 88 cm
Stav: restaurováno
Konec dražby: 10.01.2023 20:23 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 100 Kč