27. Zátiší s ovocem
Signováno vpravo dole, rámováno, na reversu popisek
Technika: olej na plátně, materiál: fixováno na kartonu
Šířka: 31,5 cm, výška: 24 cm, rámování: 32x 39 cm
Konec dražby: 04.04.2022 19:18 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč