271. Květina ve váze
Signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 54,5 cm, výška: 69 cm, rámování: 77 x 63 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 05.01.2022 21:25 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč