Rozbouřené moře

Signováno vpravo dole, paspartováno a zaskleno
Technika: olej na plátně, materiál: olej na plátně fixovaný na kartonu
Šířka: 31 cm, výška: 20 cm, rámování: 40,5 x 51 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 07.06.2021 21:15 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 600 Kč