Pražské věže

Nečitelně signováno vpravo dole pod rámem, rámováno, na reversu popisek v azbuce
Technika: olej na plátně
Šířka: 40 cm, výška: 50 cm, rámování: 66 x 60 cm
Stav: mírně poškozený rám

Konec dražby: 09.12.2020 22:00 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 000 Kč