274. Oboustranná grafika
1. strana: návrh na plakát, litografie, 73 x 53 cm
2. strana: Řecké motivy, suchá jehla, 54 x 38 cm
Šířka: 61 cm, výška: 76 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 22.06.2022 20:31 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 900 Kč