Lidé u moře
signováno a datováno vpravo dole, zaskleno, zarámováno
Technika: akvarel, datace: 1976
Šířka: 27,5 cm, výška: 19,5 cm, rámování: 38 x 46
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 22.10.2023 16:32 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč