28. Akt ženy
signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno
Technika: ofset
Šířka: 22 cm, výška: 28 cm, rámování: 59 x 46 cm
Konec dražby: 14.07.2019 13:01 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 300 Kč