28. Brno
signováno a datováno vpravo dole nečitelně, paspartováno a zaskleno
Technika: akvarel na kartonu, datace: 1958
Šířka: 52,5 cm, výška: 40 cm, rámování: 54,5 x 66,5 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 28.07.2019 12:57 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč