28. Dům u moře
Technika: olej na plátně
Šířka: 45 cm, výška: 29 cm, rámování: 51 x 68 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 11.07.2022 20:33 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 400 Kč