28. Dvě dámy

signatura nenalezena, datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, nově rámováno
Technika: koláž, datace: 1918
Šířka: 12 cm, výška: 18,5 cm, rámování: 28 x 20 cm

Konec dražby: 05.03.2019 19:59 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 600 Kč