28. Dvě dámy
signatura nenalezena, datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, nově rámováno
Technika: koláž, datace: 1918
Šířka: 12 cm, výška: 18,5 cm, rámování: 28 x 20 cm
Konec dražby: 05.03.2019 19:59 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč