28. Jabloně
signováno vpravo dole, karton prohnutý, rámováno.
Technika: olej na kartonu
Šířka: 63 cm, výška: 49 cm, rámování: 57 x 71 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 10.01.2023 20:26 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 500 Kč