Mjoerfoss - Zátoka

Signováno vpravo dole, rámováno v blondel rámu
Technika: olej na plátně
Šířka: 48 cm, výška: 59 cm, rámování: 75 x 64 cm

Konec dražby: 24.11.2021 19:14 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 600 Kč