28. Pohled na pevnost

rámováno v masivním rámu
Technika: olej na plátně, datace: 19. století
Šířka: 69 cm, výška: 55 cm, rámování: 75 x 87 cm
Stav: malba nečištěna

Konec dražby: 05.10.2020 20:13 SELČ

Zbývá: 14d 18h 51m 16s

Vyvolávací cena: 5 000 Kč