28. Snopy obilí

signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 63 cm, výška: 49 cm, rámování: 64 x 79 cm

Konec dražby: 08.06.2020 20:13 SELČ

Zbývá: 6d 4h 52m 51s

Vyvolávací cena: 2 500 Kč