28. Snopy obilí
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 63 cm, výška: 49 cm, rámování: 64 x 79 cm
Konec dražby: 08.06.2020 20:13 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč