Ulička

monogramováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na malířské desce, datace: 1985
Šířka: 25 cm, výška: 35 cm, rámování: 45 x 37 cm

Konec dražby: 09.06.2020 20:17 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč