28. Ulička
monogramováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na malířské desce, datace: 1985
Šířka: 25 cm, výška: 35 cm, rámování: 45 x 37 cm
Konec dražby: 09.06.2020 20:17 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč