28. Žně
Signováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 70 cm, výška: 50 cm, rámování: 60 x 80 cm
Konec dražby: 04.04.2022 19:18 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 100 Kč