Žena s košíkem květin
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na překližce
Šířka: 30 cm, výška: 40 cm, rámování: 61 x 51
Konec dražby: 09.01.2024 22:05 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč