2ks folklórních motivů

signováno vlevo v tisku, zaskleno a rámováno
Technika: ofset, datace: 1958
Šířka: 20 cm, výška: 29 cm, rámování: 33 x 24 cm

Konec dražby: 09.12.2020 22:07 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 400 Kč