284. Hrad Chillon na jezeře Leman
nesignováno, rámováno, švýcarská škola pozdní devatenácté století, galerijní široký rám
Technika: olej na kartonu
Šířka: 47 cm, výška: 37 cm, rámování: 60 x 71 cm
Konec dražby: 08.06.2020 22:28 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč