285. Pobřeží na Capri
signováno a datováno vpravo dole
Technika: olej na plátně, materiál: fixováno na kartonu, datace: 2. pol. 19 století
Šířka: 45 cm, výška: 30 cm, rámování: 49 x 68 cm
Konec dražby: 09.06.2020 22:25 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 700 Kč