285. Přístavní město
Rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 61 cm, výška: 40 cm, rámování: 58 x 74 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 06.12.2021 21:27 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 200 Kč