286. Maringotky
signováno vpravo dole, rámováno, na reversu autorský dopisek
Technika: olej na plátně
Šířka: 65 cm, výška: 48 cm, rámování: 62 x 79 cm
Stav: malba nečištěna
Konec dražby: 21.01.2021 22:01 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 300 Kč