289. Brána do zahrady
Signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 43 cm, výška: 33 cm, rámování: pošk. 37,5 x 48 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 21.01.2021 22:03 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč