289. Břízy v krajině
zaskleno a rámováno, rám mírně poškozen
Technika: olej na kartonu
Šířka: 56 cm, výška: 48 cm, rámování: 59 x 68 cm
Stav: mírně poškozený rám
Konec dražby: 09.12.2020 22:14 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč