Břízy v krajině

zaskleno a rámováno, rám mírně poškozen
Technika: olej na kartonu
Šířka: 56 cm, výška: 48 cm, rámování: 59 x 68 cm
Stav: mírně poškozený rám

Konec dražby: 09.12.2020 22:14 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 000 Kč