289. Kytice - konvolut 4 obrazů českých výtvarníků

Konvolut 4 kusů olejů na kartonu / sololitu s motivem květin, signované a rámované.
Technika: olej na kartonu
Rámování: cca 80 x 50 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 08.06.2020 22:24 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč