289. Vysoké stromy
Signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, materiál: fixováno na kartonu
Šířka: 42 cm, výška: 62 cm, rámování: 72 x 52 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 06.12.2021 21:29 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 300 Kč