29. Matka s dítětem
rámováno
Technika: olej na překližce
Šířka: 31 cm, výška: 42,5 cm, rámování: 58,5 x 46,5
Konec dražby: 13.04.2023 20:19 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč