Město na jihu Francie
datováno a signováno monogramem vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1978
Šířka: 75 cm, výška: 55 cm, rámování: 65 x 85 cm
Konec dražby: 09.11.2023 20:14 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 6 500 Kč