29. Portrét cikánky
signatura nenalezena, rám novější
Technika: olej na plátně
Šířka: 62 cm, výška: 42 cm, rámování: 56,5 x 76 c
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 11.06.2018 19:37 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč