29. Poslední večeře
reliéfní obraz z obecného kovu, rámováno.
Materiál: kov
Šířka: 25,5 cm, výška: 14 cm, rámování: 20,5 x 33 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 04.04.2022 19:19 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč