Rybáři
signováno vlevo dole, nově rámováno v blondel rámu
Technika: olej na dřevě, datace: 19.. století
Šířka: 42 cm, výška: 26 cm, rámování: 42 x 56 cm
Konec dražby: 07.11.2023 20:16 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 4 500 Kč