29. V horách v zimě

Signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na překližce
Šířka: 70 cm, výška: 51,5 cm, rámování: 56,5 x 70 cm
Stav: malba nečištěna

Konec dražby: 18.05.2021 20:22 SELČ

Dosažená cena: 801 Kč

Vyvolávací cena: 1 Kč

Seznam příhozů (5)

částkapříhoz
801 Kč18.5.2021 20:17:54
601 Kč18.5.2021 20:17:22
401 Kč12.5.2021 23:54:58
201 Kč3.5.2021 12:37:52
1 Kč26.3.2021 20:52:53