29. V horách v zimě
Signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na překližce
Šířka: 70 cm, výška: 51,5 cm, rámování: 56,5 x 70 cm
Stav: malba nečištěna
Konec dražby: 18.05.2021 20:22 SELČ
Dosažená cena: 801 Kč
Vyvolávací cena: 1 Kč
Přihlásit se nebo RegistrovatSeznam příhozů (5)
částka | příhoz |