V uličkách města

Rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 29 cm, výška: 39 cm, rámování: 52 x 42 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 07.06.2022 20:26 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 000 Kč