290. Na pláži
signováno a datováno vpravo dole, francouzská škola, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 33 cm, výška: 27 cm, rámování: 40 x 45 cm
Konec dražby: 14.06.2021 21:24 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 000 Kč