295. Kaplička v hájku
Na reversu signováno a datováno, nerámováno
Technika: tempera, datace: 1959
Šířka: 31,5 cm, výška: 24 cm
Konec dražby: 07.06.2021 21:27 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 300 Kč