296. Drážďanská miniatura
Oválná miniatura s mosazným rámačkem vsazená do zdobeného kostěného rámu
Technika: kvaš
Šířka: 6,5 cm, výška: 9 cm, rámování: 14 x 11 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 21.01.2021 22:02 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 300 Kč