Akvadukt v horské krajině

neurčený autor, krakeláž, původní rámování
Technika: olej na plátně
Šířka: 28 cm, výška: 35 cm, rámování: 47,5 x 40,5
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 11.06.2018 19:13 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 6 500 Kč