3. Bauernhaus
signováno vprado dole, datováno 33
Technika: akvarel na kartonu, datace: 33
Šířka: 12 cm, výška: 12 cm, rámování: 27 x 29 cm
Konec dražby: 28.05.2023 15:01 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 450 Kč