Cesta mezi domy

Technika: olej na plátně
Šířka: 50 cm, výška: 85 cm, rámování: 100 x 66 cm

Konec dražby: 04.03.2019 19:14

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 500 Kč