3. Dámy a andělé

malba bez nalezené signatury, nečištěno, v původním stavu, rám později přetřen
Technika: olej na plechu
Šířka: 18,5 cm, výška: 23,5 cm, rámování: 30,5 x 25,5 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 10.04.2018 18:30

Dosažená cena: 17 000 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Seznam příhozů (39)

částkapříhoz
17 000 Kč10.4.2018 18:25:13
16 000 Kč10.4.2018 18:20:54
15 000 Kč10.4.2018 18:18:29 (limit 10.4.2018 18:16:07)
15 000 Kč10.4.2018 18:18:29
12 000 Kč10.4.2018 18:16:56 (limit 10.4.2018 18:16:07)
11 000 Kč10.4.2018 18:16:56
10 000 Kč10.4.2018 18:16:07 (limit 10.4.2018 18:16:07)
9 500 Kč10.4.2018 18:11:46
9 000 Kč10.4.2018 18:11:28
8 500 Kč10.4.2018 18:07:59
8 000 Kč10.4.2018 18:04:55 (limit 10.4.2018 13:07:00)
8 000 Kč10.4.2018 18:07:59 (limit 10.4.2018 13:07:00)
7 500 Kč10.4.2018 18:04:55
7 000 Kč10.4.2018 18:03:53 (limit 10.4.2018 13:07:00)
6 500 Kč10.4.2018 18:03:53