3. Miniaturní portrét muže

malba na kartonu, paspartováno, zaskleno a rámováno, na reversu dobový přípis
Technika: kombinovaná technika, datace: 18. století
Šířka: 4,5 cm, výška: 5,5 cm, rámování: 15 x 12,5 cm

Konec dražby: 09.08.2021 20:07 SELČ

Zbývá: 4d 8h 46m 26s

Vyvolávací cena: 2 000 Kč